Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
503 hodnocení
5
494x
4
0x
3
0x
2
0x
1
9x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
AH
Alena Horká
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.1.2025
Jsem spokojená,rychlé doručení, krásně pere a voní.Určitě budu objednávat i nadále.
RC
Radek Crha
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.1.2025
Ochota, vstřícnost, kvalitní zboží.
MS
Marie Steinhauserova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.1.2025
Je to malý obchod,ale prodávající ochotně poradí, doporučí, takové živočišné nakupování,moc prima.
ZH
Zdena Houskova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.1.2025
Velice spokojená.
M
Marcela
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.1.2025
spokojenost. Rychlé dodání a příznivé ceny.
MK
Marie Kubíková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.1.2025
příjemné jednání
DK
Dagmar knoppová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.1.2025
Spokojenost
HH
Hana Havelkova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.1.2025
Spokojená
PV
Petra Vlasáková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.1.2025
Spokojená
RK
Renata Krulisova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.1.2025
Jsem moc spokojena
BV
Bozena Vlášková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.1.2025
Spokojena
MŠ
Marcela Šaffková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.1.2025
S obchodem jsem velmi spokojená
AS
Andrea Surá
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.1.2025
Aviváže krásně voní. Vše došlo v pořádku krásně zabaleno.
VV
Vlasta Vothova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.1.2025
Moc
HŘ
Helena Řezáčová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.1.2025
Super obchod i komunikace .Doporučuji.
GS
Gabriela Sáblíková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.1.2025
S obchodem jsem spokojená, vše v pořádku, velmi dobře zabaleno, komunikace perfektní.
ZN
Zdenka Návratová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.1.2025
Ano jsem spokojená
JH
Jaroslava Horníková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.1.2025
Zásilka mi přišla perfektně zabalená. Měla jsem objednávku v hodnotě 1700,- a obdržela jsem dárek.
GM
Gabriela Medkova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.1.2025
Super obchod se zájmem o zákazníky.
KŽ
Kristina Žabková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.1.2025
Super,byla jsem mile překvapena tím, že mi bylo zavoláno, jestli mé objednané zboží přišlo v pořádku.Všem doporučuji.
