Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
503 hodnocení
5
494x
4
0x
3
0x
2
0x
1
9x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
JM
Jarmila Michalová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.6.2025
Zdravím, je to obchod jak se patří,
Jsem velmi spokojená na 100%.
Gely nádherně voní, přeji Vám všem ať se Vám daří a máte moc spokojených zákazníků s pozdravem Jarmila.
JM
Jana Musilová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.6.2025
spokojenost
ZM
Zdenka Mráčková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.6.2025
Velmi.
VS
Vera Sedlackova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.6.2025
nakupovala jsem poprvé a ještě jsem neprala
LK
Lenka Kalousová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.6.2025
VELMI DOPORUČUJI. Rychlé dodání vzhledem k dokonale zabalenému zboží! MOC DĚKUJI ♥
Ráda zase nakoupím
JL
Jarmila Lipkova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.6.2025
Milý pán,velmi příjemný,který mně nabídl tyhle výrobky.
ZČ
Zlata Částková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
31.5.2025
ano spokojenost
SV
Stefan Vávra
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
31.5.2025
JE SUPER
VH
Věra Hausmanová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.5.2025
Komunikace - super
Cena - bomba .... Příští nákup??? Určitě na 100%
KT
Kupčáková Taťána
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.5.2025
Ano, s dodáním a vyřízením objednávky jsem velice spokojená. Krásně voní prášek i aviváž
DŠ
Drahomíra Šlejharová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.5.2025
Super obchod
MH
Marie Holankova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.5.2025
velmi jsem spokojena. pere dobře a voni .
AV
Anna Valterová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.5.2025
Bylo by dobré vědět,že objednávka se vyřizuje,začínala jsem podezirat,že jsem náležela podvodu
MH
Miluše Hlaváčková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.5.2025
Ano velmi
LK
ludmila Kalousová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.5.2025
dobrý kup
ZH
Zuzana Hermanová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.5.2025
Jsem velice spokojená s tímto obchodema jsem ráda že jsem ho našla na fcb
SŠ
Sonja Švábová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.5.2025
Zakoupila jsem produkty od této firmy poprvé a musím říct, že jsem naprosto spokojená jak s obchodem, tak s produkty. Možná, co by se dalo zlepšit, tak zkrátit dodací lhůty. Ale jinak všechno SUPER.
I
Irena
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.5.2025
Spokojenost, prací gely perfektní. Dodání super
BK
Bohumila Kindlová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.5.2025
Jsem spokojená, ještě jsem nevyzkousela všechny gely, ale ty vyzkoušené jsou prima.
KB
Karla Baďurová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.5.2025
Spokojenost,rychlé dodání.
