Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
503 hodnocení
5
494x
4
0x
3
0x
2
0x
1
9x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
JS
Jana Strnadelovà
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.4.2025
Ano,jsem spokojená
JT
Jaroslava Teclová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.4.2025
Velmi spokojená s komunikací s obchodem. Zboží právě dorazilo, takže kvalitu ještě nemohu hodnotit.
IJ
Iva Ježková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.4.2025
Krásné vše zabalené aby nic nevyteklo za mne super už podruhé
MK
Milena Koreňová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.4.2025
Veliká spokojenost .
MD
Miroslava Doležalová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.4.2025
Ochota a příjemné vystupování tohoto obchodu mě potěšila
MK
Milena Kopecka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.4.2025
Ano jsem spokojená,nakupují už po druhé a opět nakoupím.
OK
Olga Kravcová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.4.2025
nakupovala jsem po prví pán mi zavolal že některé zboží bohužel nemají omluvil se a navrhl jinou alternativu takže komunikace velmi dobrá
MV
Marie Vesela
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.4.2025
Jsem mile překvapena s jakou pečlivostí bylo vše důkladně zabaleno.Prádlo po vyprání příjemě voní.už jsem doporučila známým .Děkuji jsem moc spokojená.
LP
Lída Přikrylová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.4.2025
Vynikající 🤗
LB
Lenka Bláhová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.4.2025
Ano, výborný
SH
Stanislava homolova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.4.2025
Ano vynikající
ŠL
Štulcová Lucie
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.4.2025
Jsem spokojená, gely jsou hustý,krásně voní.Pečlivě zabalené, rychle dodání. Doporučuji
KP
Krahulova Pavla
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.4.2025
Ano jsem spokojená krásně vyprané a voňavé
ER
Eliska Remesova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.4.2025
Zboží dorazilo v úterý, pečlivě zabalené, zatím jsem v něm vyprala dvě várky a spokojenost. Od
JB
Jana Bartoňová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.4.2025
Balíček dorazil v pořádku, zboží jsem ještě nevyzkoušela.
ZT
Zdeňka Trundová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.4.2025
Balíček dorazil včas a v pořádku . S jeho obsahem jsem moc spokojená
LP
Lenka Pechackova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.4.2025
Včera balíček dorazil.
JV
Jarmila Vondráčková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.4.2025
zboží došlo v pořádku, produkt jsem ještě nezkoušela
ZG
Zina Glocová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
31.3.2025
Velmi spokojená. Tak pečlivě zabalené zboží jsem ještě neviděla . Všechny špunty pan pojistil teflonovou páskou to je super. Pan je borec .
LN
Ludmila Neplechova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
31.3.2025
Spokojenost
