Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
503 hodnocení
5
494x
4
0x
3
0x
2
0x
1
9x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
AJ
Andrea Jestřábová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
31.3.2025
Jsem spokojená moc
MT
Markéta Tarabašova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.3.2025
Velká spokojenost
JK
Jana Königová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.3.2025
Teprve dorazilo, zatím nevyzkoušeno
LP
Ladislav Petrů
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.3.2025
Velice spokojen.
RF
Renáta Fojtíková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.3.2025
Velice spokojena urcite objednam znova
JM
Jarmila Michalová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.3.2025
Zdravím, jsem velice spokojená, krásně voní.Objednala jsem teď podruhé. Doprava supr do tří dnů byl balík doma s pozdravem Jarmila.
PŠ
Petra Šafaříkova
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
28.3.2025
Spíše nebyla,dodání trvalo cca 2 týdny
LM
Lenka Molová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.3.2025
prozatím nevím, nakupovala jsem prvně.
JF
Jindřiška Festová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.3.2025
max spokojena
ZS
Zdenek Streubel
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.3.2025
Trochu zádrhel ale vše vyřešeno ok
JN
Jiří Novotný
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.3.2025
Je to má první zkušenost. Našla jsem nabídku na FB, trochu jsem měla strach jak to dopadne. Dopadlo to k mé spokojenosti
ST
Světlana Tomanková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.3.2025
Dodání rychlé 😙 perfektně zabalené
PP
Petra Pivoňová
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
21.3.2025
Nejsem, protože mi stále nic nepřišlo!!! Hlavně, že jsem zaplatila!!!
EŽ
Eva Žampachová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.3.2025
Dneska mi dorazila zásilka. Bezvadně zabalené, tak jak jsme se domluvili, tak to bylo, časově. Moc vám děkuji. A bála jsem se po zkušenostech, balikovny. No ale, taky jsem byla mile překvapená. Na čas a ještě se mě pan pošťak zeptal, jestli to unesu. Tak panu pošťakovi patří taky, děkuji ❤️👍🙋♀️. Tak a teď jdu prát, ať to vyzkouším. Tak ať se vám Vidoninští daří ve vaší práci. 👍🙋♀️❤️
ZN
Zdenka Nováková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.3.2025
Velmi spokojená.
PV
Pavla Velátová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.3.2025
Ano dodání bylo rychlé.
JŠ
Jana Šindelková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.3.2025
Velice, rychlé dodání, kvalitní výrobky. Určitě doporučuji
JT
Jiří Trantina
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.3.2025
Trochu delší dodací lhůta, ale s tím se počítá.
PH
Pavel Hromádka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.3.2025
Doporučuji
PP
Petr Polák
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.3.2025
Jsem hodně spokojený zákazník.
